ceneo - 3 miejsce
Pokaż wyszukiwarkę

Radar DIMAX ALL SEASON

185/60 R15 88V

Typ pojazdu:
Opony samochodowe
Rozmiar:
185/60 R15
Bieżnik:
DIMAX ALL SEASON
Indeks prędkości:
V do 240 km/h
Indeks nośności:
88 do 560 kg na oponę
Rok produkcji:
do 36 miesięcy
Sezon:
całoroczne
Wzmocnienie:
tak, XL
Czas dostawy:
5 dni
CENA ZA SZTUKĘ

280.00

Dostawa w 5 dni robocze

30 dni na zwrot

Zwrot bez podania przyczyny

Gwarancja producenta

Tylko nowe, oryginalne produkty

Darmowa wysyłka

Zapłacimy za Twoją przesyłkę

Radar DIMAX ALL SEASON 185/60 R15 88V

Opis produktu
Dane techniczne
Gwarancja

Charakterystyka modelu opony Radar DIMAX ALL SEASON

Opona Radar DIMAX ALL SEASON w rozmiarze 185/60 R15 o indeksie prędkości V do 240 km/h oraz o indeksie nośności 88 do 560kg na oponę. To idealne rozwiązanie do stosowania w codziennym użytkowaniu auta.

Opona Radar DIMAX ALL SEASON charakteryzuje się efektywnością paliwową w klasie co przekłada się na zużycie paliwa podczas podróży. Opona posiada klasę w przyczepność na mokrej nawierzchni co informuje nas o długości hamowania na asfalcie. Opony wytwarzają hałas na poziomie dB. Im niższy poziom hałasu, tym większy odczuwamy komfort akustyczny w kabinie auta.

Zastosowanie opon Radar DIMAX ALL SEASON

Opony przeznaczone są na sezon caloroczne do samochodów typu osobowy.

Każda dostawa jest dostarczana w przeciągu jednego dnia darmową wysyłką. Każda sprzedawana przez nas opona została wyprodukowana w do 36 miesięcy. Wszystkie opony są objęte gwarancją producenta 2 lata.

Radar Dimax All Season – Całoroczne opony na każde warunki

Radar Dimax All Season to opony całoroczne, które zapewniają optymalne osiągi przez cały rok – zarówno w upalne lato, jak i na zaśnieżonych zimowych drogach. Dzięki certyfikatowi 3PMSF, opony te spełniają wymagania dla jazdy w trudnych warunkach zimowych, eliminując konieczność sezonowej wymiany.

Stworzone we współpracy z renomowanym włoskim studiem GFG Style, łączą nowoczesny design z najnowszą technologią, zapewniając kontrolę, bezpieczeństwo i komfort niezależnie od pogody. Testowane w porównaniu do czołowych marek premium, Dimax All Season oferują doskonałe prowadzenie i skuteczność hamowania na mokrej, suchej i zaśnieżonej nawierzchni.

Najważniejsze cechy Dimax All Season:

  • Certyfikat 3PMSF – potwierdzona przyczepność na śniegu
  • Całoroczna niezawodność – świetna wydajność w upale, deszczu i zimowych warunkach
  • Komfortowa i cicha jazda – zoptymalizowany wzór bieżnika redukujący hałas
  • Kompatybilność z pojazdami elektrycznymi i hybrydowymi – dostosowane do nowoczesnych aut
  • Dostępność dla aut osobowych i SUV-ów – szeroka gama rozmiarów

Jeśli chcesz uniknąć sezonowej wymiany opon i cieszyć się bezpieczeństwem i komfortem jazdy przez cały rok, Radar Dimax All Season to idealny wybór!

Typ
Opony samochodowe całoroczne
Rozmiar
185/60 R15
Bieżnik
DIMAX ALL SEASON
Sezon
całoroczne
Indeks Prędkości
V do 240 km/h
Indeks nośności
88 do 560 kg na oponę
Wzmocnienie
tak, XL
Rok produkcji
do 36 miesięcy
Etykieta UE
dB
Nowa etykieta UE
Rant ochronny
tak (RP)
Homologacja
Dodatkowe informacje
(M+S) (3PMSF)(EVC)
Kod towaru
8886459513085
Czas dostawy
5 dni

Na produktu udzielana jest gwarancja producenta: 2 lata.

Certyfikowany sprzedawca marki Radar

Miwan jest certyfikowanym sprzedawcą marki Radar na rok 2025.

Oznacza to, że Radar potwierdza, iż firma dysponuje niezbędnym doświadczeniem i wiedzą aby doradzać w zakresie sprzedaży opon Radar, prowadzić serwis gwarancyjny i pogwarancyjny opon, a także organizować promocje w obrębie danej marki.

Kupując opony DIMAX ALL SEASON 185/60 R15 na stronie Miwan.pl macie Państwo gwarancję otrzymania produktu z oficjalnej dystrybucji, bezpiecznego oraz objętego pełną gwarancją na terenie Unii Europejskiej.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

posiadamy ponad 2000 ocen w serwisie ceneo.pl

"Super kontakt i bardzo szybka i miła obsługa. Jednym słowem pełen profesjonalizm."

5.0/5.0

"Dobry asortyment w najtańszej cenie w internecie z darmową wysyłką. Szybka i sprawna sprzedaż."

5.0/5.0

"Wszystko zgodnie z opisem. Oponki dotarły szybko. Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym, polecam."

5.0/5.0

"Wszystko szybko i sprawnie. Bardzo pomocni w doborze rodzaju opon. Polecam."

5.0/5.0

"Najlepszy sklep z oponami, dobry kontakt mailowy, ogólnie super sprzedawca. Zakupiłem opony Continental i zostanę klientem tego sklepu."

5.0/5.0

"Na wysokim poziomie, wszystko wiadomo od samego początku. Sumiennie i przejrzyście. Towar dobrej jakości i w dobrej cenie. Polecam."

5.0/5.0